ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

   Ті імпланти, які виготовляють сьогодні, залишаються незмінними як зовні, так і всередині, протягом багатьох років. Штучний корінь, ми маємо на увазі титанову структуру, дуже міцний. Найважливіша якість титанового  стержня, від якого залежить успіх імплантації зубів,- це його нейтральність до різних реакцій організму, у тому числі і алергічних.

Щоб імплантація зубів та її результат прослужив пацієнту не один рік, поверхня імпланту, під час виготовлення, спеціально обробляється з використанням високотехнологічного обладнання. В результаті такої підготовчої процедури, поверхня імпланту, в місці зіткнення з кісткою, отримує дрібні нерівності та шорсткості. Завдяки такій поверхні, надійність та міцність кріплення в кістковій тканині підвищується у кілька разів. За невеликі бугорки та нерівності міцніше хапається кістка, а сам імплант після закінчення невеликого терміну стає невід'ємною частиною щелепи.

 Система імпланту, що використовується при імплантації зубів, зазвичай складається з трьох частин: кореневої (гвинтової) частини, яка знаходиться в кістці щелепи; шийки, яка знаходиться на рівні ясен та абатменту, який є опорою для коронки; містоподібного протеза і взгалалі будь-якої конструкції, на яку, збирається поставити лікар, після успішно проведеної операції.

    Клінічні дослідження та досвід використання імплантації зубів як додаткової опори для знімних, містоподібних протезів або самостійних протезів, виявили масу переваг цього методу перед іншими методами зубного протезування, які стали класичними:

  • дозволяє усувати дефекти зубного ряду без обточування сусідніх зубів;      
  • є дуже виграшною альтернативою знімним протезам при відновленні останніх (найдальніших) зубів на щелепі;
  • дозволяє виготовляти незнімні зубні протези великої протяжності;
  • дозволяє виготовляти, використовувати незнімні протези при повній відсутності зубів. Крім того, імплантація зубів дозволяє отриматизначне покращення фіксації при використанні повним знімних протезів; 
  • знімає необхідність зберігати зуби із сумнівним періодонтальним прогнозом;
  • знижує ризик атрофування щелепної кістки.

    Не отримуючи функціональоного навантаження після видалення зубів, кістки щелепи з часом зменшуються за обсягом- атрофуються. За перший рік втрачається приблизно 25% обсягу щелепної кісткової тканини в ділянці видаленного зуба. А за наступні 3-4 роки кістка зменшується у розмірах ще на 50% від початкового обсягу. Такі зміни призводять до порушення прикусу та зміни положення інших зубів в щелепі. З втратою зубів, прикус змінюється а вираз обличчя набуває старечого вигляду. Зауважимо, що знімні протези, як і багато інших, не зупинять втрату кісткової тканини. Це можна зробити лише за допомогою імплантації зубів.

    Якщо зуб був відсутній досить тривалий час, або кістка втратила об'єм і змінила свої властивості в результаті запалення пародонту, багато стоматологів, які не мають досвіду у проведенні кісткової пластики, відмовляються проводити імплантацію зубів.

    Імплантація зубів може бути проведена і за відсутності потрібного об'єму кісткової тканини!

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика